Partizan ostvario ubedljivu pobedu nad Zadrom u ABA ligi

Beogradski košarkaški klub Partizan zabeležio je važnu pobedu protiv Zadra rezultatom 85-70 u okviru ABA lige, čime su učvrstili poziciju na tabeli.
U utakmici odigranoj u Beogradu, Partizan je pokazao dominaciju od samog početka, sa snažnim učinkom u odbrani i efikasnim napadom. Trener Željko Obradović je pohvalio timski duh igrača, ističući da je ova pobeda ključna za održavanje ritma u sezoni. Najefikasniji u redovima Partizana bio je Kevin Panter sa 18 poena, dok je Zak Ledej dodao 15 poena i 8 skokova.
Protivnik iz Zadra nije uspeo da pruži ozbiljan otpor, uprkos pokušajima da se vrate u meč u trećoj četvrtini. Ovo je bila četvrta uzastopna pobeda Partizana u ABA ligi, što ih pozicionira među vodećim timovima. Utakmica je privukla veliku pažnju navijača, a atmosfera u hali je bila na visokom nivou, što je dodatno motivisalo domaće igrače.
U izjavi posle meča, kapiten Partizana Aleksa Avramović je rekao: "Ovo je timska pobeda i važan korak ka našim ciljevima. Moramo nastaviti u istom ritmu." Sledeći izazov za Partizan biće gostovanje kod drugog rivala u ligi, gde će pokušati da produže niz uspeha.
Više informacija očekuje se uskoro.