Olga Danilović ne uspeva da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Olga Danilović ne uspeva da se plasira u glavni žreb Vimbldona

Olga Danilović nije uspela da se pridruži Hamadu Međedoviću i Nataliji Stevanović u daljem takmičenju na Vimbldonu, završivši svoj nastup u kvalifikacijama u završnom kolu.

Srpska teniserka je doživela poraz od Italijanke Dalme Galfi u dva seta, rezultatom 1:6, 6:7 (6:8). Iako je prvi set izgubila sa velikim rezultatskim zaostatkom, Olga je u drugom setu pokazala znake oporavka, brzo postigavši brejk i povela sa 4:1. Međutim, nije uspela da zadrži prednost, dozvolivši Galfi da se vrati u igru i uzme joj servis.

Najkritičniji trenuci za Danilovićevu desili su se pri rezultatu 4:3 kada je propustila četiri šanse za brejk, uključujući tri uzastopne, što je moglo potencijalno da joj donese kontrolu nad setom. Duel je ušao u taj-brejk, gde je Olga, iako je bila u zaostatku od 2:5, uspela da se vrati i izjednači, spasila jednu meč loptu, ali ne i drugu, završivši tako svoje učešće u kvalifikacijama bez plasmana u glavni žreb.

Related

446 Apr 24, 2024

Dončić ključan za Dalas: Maveriksi izjednačili protiv «LA Klipersa»

446 Apr 24, 2024

U drugoj utakmici NBA plej-of serije, «Dalas Maveriksi» su uspeli da izjednače na 1-1 protiv «Los Anđeles Klipersa», zahvaljujući sjajnoj igri Luke Dončića. Konačan rezultat bio je 96:93 u

446 Apr 24, 2024
449 Apr 24, 2024

Majstorica odlučuje šampiona: Partizan i Crvena zvezda izjednačeni u finalnoj seriji

449 Apr 24, 2024

Odbojkaši «Partizana» uspeli su drugi put zaredom da savladaju «Crvenu zvezdu» u napetom meču finalne serije Superlige Srbije, rezultatom 3:2 (25:23, 27:25, 22:25, 22:25, 15:13). Time su

449 Apr 24, 2024
446 Apr 24, 2024

Hamad Međedović obezbedio mesto u glavnom žrebu Mastersa u Madridu

446 Apr 24, 2024

Mladi srpski teniser Hamad Međedović uspeo je da se plasira u glavni žreb prestižnog masters turnira u Madridu, što mu je prvi takav uspeh u karijeri. Međedović je u finalu kvalifikacija

446 Apr 24, 2024